Zycie i styl

Jakie części garderoby warto zabrać ze sobą na plażę?

Jakie części garderoby warto zabrać ze sobą na plażę?

Jasne, możesz nosić kostium kąpielowy na plaży i zrobić to dobrze, ale czy nie wolałbyś, aby twoje stroje plażowe były bardziej stylowe? Jeśli starasz się wyglądać świetnie w stroju kąpielowym, będziesz potrzebować czegoś więcej niż tylko tego. Co zatem warto zabrać?

Strój kąpielowy

Strój kąpielowy: To jest oczywistość. Nie można jechać na wakacje bez niego. Większość hoteli zapewnia nie tylko ręczniki kąpielowe, ale także da ci dwa bezpłatne ręczniki do rąk. Te dwa ręczniki same powinny wystarczyć do osuszenia się po pływaniu lub prysznicu, ale jeśli zmierzasz do oceanu, możesz chcieć zabrać ze sobą dodatkowy ręcznik lub prześcieradło kąpielowe, abyś miał coś suchego do siedzenia i zawijania się w nim po wyjściu z wody.

Kimono

Kimona są świetne, ponieważ są bezwysiłkowe, uniwersalne ubrania, które są od setek lat. Są one idealne do noszenia po plaży zbyt – wystarczy zwinąć je i związać je z paskiem, a masz siebie elegancki coverup na kiedy chcesz iść do baru lub restauracji bez uczucia, że twoje ubrania są wszystkie piasku. Są również bardzo łatwe do znalezienia w prawie każdym sklepie.

Ciuchy na przebranie

Kiedy po plaży chcesz iść prosto na jedzenie, nie zapomnij o ubraniach na przebranie. Nie wszędzie wpuszczają w strojach kąpielowych.

Więcej o ubraniach znajdziesz na stronie https://diysy.pl/