Zycie i styl

Przykłady stylizacji z paskiem

Przykłady stylizacji z paskiem

Paski są tak uniwersalne, że można je porównać do dżinsowych akcesoriów. Potrafią natychmiast zmienić wygląd i odczucia związane z danym stylem

Mogą być użyte do ubrania zwykłego stroju lub do dodania odrobiny krawędzi do innego oswojonego wyglądu. Pasek może również całkowicie odmienić strój, np. zamiana zwykłego brązowego skórzanego paska na czarny z patentem może sprawić, że Twoja ulubiona para brązowych spodni będzie wyglądać jak nowa!

Jak więc używać paska? Istnieje kilka sposobów. Poniżej znajdziesz najczęstsze zastosowania,

Aby dodać trochę definicji do talii: Jest to najczęstsze zastosowanie dla pasków, jak wspomnieliśmy – możesz spróbować paska swoją ulubioną spódnicę, aby nadać jej więcej definicji, lub jeśli masz dużą koszulę, którą chcesz zacisnąć w talii, jest to świetny sposób, aby to zrobić bez dodawania luzu. Kluczem do tego typu stylizacji jest wybór pasków, które dobrze pasują do Twoich ubrań. Nie chcesz przecież zakładać czarnego, chudego paska do koszuli o bardzo szerokim kroju, jeśli będzie to wyglądać dziwnie, więc wybierz coś, co uzupełni Twój ubiór. Należy również pamiętać o tym, jak wąski lub szeroki ma być efekt końcowy. 

Więcej o stylizacjach znajdziesz na stronie https://howwear.pl/ .