Zycie i styl

Czy ubrania moro są jeszcze modne?

Czy ubrania moro są jeszcze modne?

Kamuflaż to klasyczny print i styl, który przetrwał próbę czasu. Jest to jeden z tych stylów, który ewoluował i zmieniał się wraz z upływem lat, ale utrzymuje swoją popularność. Czy to w latach 30-tych, czy w 2010 roku, camo jest i zawsze będzie kwintesencją wojskowego nadruku.

Camo, które znamy dzisiaj, po raz pierwszy pojawiło się w latach 30. XX wieku, ale było szeroko stosowane podczas II wojny światowej. Jeśli walczyłeś w wojnie i nie chciałeś być widziany przez wroga, nosiłeś go. Odzież kamuflująca pomagała żołnierzom wtopić się w otoczenie i zachować niski profil. W tamtych czasach był to praktyczny wybór.

W latach 70. kamuflaż pojawił się na wszystkim – od butów, przez akcesoria, po sukienki. Mniej chodziło o praktyczność, a bardziej o fajność. W ostatnich latach, to złapał się z firmami mody głównego nurtu i odzież moro stała się bardziej popularna niż kiedykolwiek wcześniej.

Dziś prawie każda marka odzieżowa ma jakiś rodzaj odzieży camo w swojej linii. Możesz znaleźć nadruki camo na wszystko, od butów do biustonoszy i majtek. Istnieją nawet suknie ślubne camo! Camo jest wszędzie w tych dniach! Dlatego jeżeli ten styl Ci się podoba, zakładaj ubrania i sama twórz modę! Więcej o stylizacjach znajdziesz na stronie https://upwoman.pl/ .