Zdrowie i uroda

Modny makijaż na jesień 2022

Modny makijaż na jesień 2022

Czy jesteś już gotowy na jesień? A może już masz obsesję na punkcie wszystkiego co jesienne? Jeśli jesteś jeszcze całkiem w środku, lub szukasz sposobu na wzmocnienie swojej jesiennej mody jeszcze bardziej, oto niektóre z propozycji makijażowych trendów na jesień 2022.

1) The Smokey Cat’s Eye: 

Odrobina miękkiego brązowego cienia wzdłuż górnej i dolnej linii rzęs naśladuje wygląd naturalnych rzęs. Wynik jest całkowicie dorosły i niesamowicie pochlebne, ale nadal młodzieńczy i zabawy.

2) Clean Slate: 

Miękka, neutralna paleta z akcentami szarości w zewnętrznych kącikach oczu jest niezwykle uniwersalna. To wygląda wyrafinowanie i może pracować na każdym kolorze oczu.

3) Shimmer: 

Różowa szminka z połyskiem jest zawsze w modzie, czy to jako część odważniejszego wyglądu, czy noszona samodzielnie. Dodaj trochę blasku do policzków, aby uzyskać dodatkowy kobiecy akcent.

4) Odrobina szarości: 

Kredki do oczu w kolorze szarym mogą być stosowane na górnej i dolnej linii wodnej, aby oczy wyglądały na większe i jaśniejsze. Jest ona szczególnie uniwersalna, ponieważ pasuje do każdego koloru oczu i każdego odcienia skóry – może być nawet używana jako eyeliner przez kobiety o jaśniejszej karnacji, które szukają sposobu na dodanie wymiaru do swojego makijażu bez przyciemniania powiek czarnym kolorem. Więcej na temat makijażu znajdziesz na stronie https://polishly.pl/ .