Biznes

Jak wybierać odpowiednie bagażniki samochodowe?

Jak wybierać odpowiednie bagażniki samochodowe?

W przypadku firm, które chcą zwiększyć liczbę pracowników, szukają również możliwości rozbudowy floty pojazdów. Z kolei po stronie rekreacyjnej zmniejszona potrzeba dojeżdżania do pracy spowodowała, że niektórzy konsumenci zamienili swoje codzienne pojazdy na samochody bardziej rodzinne, a nieoczekiwane oszczędności zgromadzone w wyniku pandemii pozwalają wielu osobom na modernizację.

Rynek samochodowy się zmienia

Rynek samochodowy zmienił się od marca 2020 r., wiele salonów, w tym nasz, oferuje możliwość zakupu online, albo całkowicie lub poprzez depozyty do rezerwy. To było prowadzone przez potrzebę kontynuowania działalności poprzez różne blokady, ale wygląda na to, że będzie kontynuować, ponieważ konsumenci są bardziej zaznajomieni z zakupem nawet wyższe opcje biletów online.

Wydaje się, że nasze priorytety również się zmieniły. Ostatnie badanie przeprowadzone przez znany supermarket samochodowy online sugeruje, że oszczędność paliwa i wydajność nie są już kluczowymi czynnikami przy podejmowaniu decyzji o zakupie pojazdu. Przeciętny nabywca samochodu, jak wynika z raportu, jest teraz bardziej zainteresowany wymiarami samochodu i przestrzenią bagażnika, przy czym wydajność zajmuje 8. miejsce, a oszczędność paliwa, często podawana przez producentów jako punkt sprzedaży, nie pojawia się w pierwszej dziesiątce.

Który samochód ma największą przestrzeń bagażnika?

Mając na uwadze te najważniejsze czynniki, wyróżniliśmy nasze najbardziej pojemne Fordy

Ford Focus

W nowym Fordzie Focusie jest miejsce na wszystko. Wykorzystano w nim każdy możliwy milimetr kwadratowy, aby stworzyć najbardziej wszechstronnego Forda Focus w historii. Oferuje on regulowaną podłogę bagażnika, którą można podnieść, aby uzyskać ukryty schowek, lub obniżyć, aby zwiększyć przestrzeń bagażową. Bagażniki samochodowe w Focusie są bez wątpienia ogromną zaletą tego modelu.

Ford Puma ST

Pojemność bagażnika również nie jest tu kompromisem. W nowej Pumie ST zastosowano nowy nisko położony przedział ładunkowy MegaBox, który nie tylko oferuje 80 litrów przestrzeni bagażowej, ale również posiada wodoodporną wykładzinę i korek spustowy, dzięki czemu można go łatwo wyczyścić wodą – idealny na cały Twój sprzęt przygodowy, zabłocone buty itp. Dostęp do tylnej klapy bez użycia rąk również ułatwia załadunek.

Ford Kuga

Ford Kuga oferuje elastyczne, adaptacyjne siedzenia, dzięki czemu możesz dostosować przestrzeń na nogi dla pasażerów z tyłu oraz przestrzeń bagażnika w zależności od podróży. Po przesunięciu tylnych siedzeń do przodu możesz zyskać dodatkowe 67 litrów przestrzeni bagażowej, przez co te bagażniki samochodowe są o wiele większe niż wydawały się na pierwszy rzut oka. Całkowita pojemność bagażnika wynosi 1530 litrów, a jego uciąg wynosi 2100 kg i jest idealny na małe i większe rodzinne przygody.